Ubegon Demir Dikeni Ekstresi Glutatyon Miyo Inositol ve Betain HCL 30 Saşe 60 Kapsül

WHATSAPP İLE SORU SOR
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Son Kullanma Tarihi: Temmuz 2025
Ubegon Demir Dikeni Ekstresi Glutatyon Miyo Inositol ve Betain HCL 30 Saşe + 60 Kapsül
  1. Demir Dikeni Ekstresi: Demir dikeni bitkisi, karaciğer sağlığına destek olabileceği ve antioksidan özelliklere sahip olduğu bilinen bir bitkidir.

  2. Glutatyon: Glutatyon, vücutta doğal olarak bulunan bir antioksidandır. Hücrelerin zarar görmesini engelleyebilir, bağışıklık sistemini güçlendirebilir ve detoksifikasyon süreçlerine yardımcı olabilir.

  3. Miyo İnositol: Miyo inositol, B vitamini ailesine ait bir bileşiktir. Hormonal dengeyi desteklemeye yardımcı olabilir, ruh hali ve stres yönetimine katkıda bulunabilir.

  4. Betain HCL: Betain HCL, mide asidini artıran bir bileşiktir. Sindirim sürecine yardımcı olabilir ve besinlerin daha iyi emilimini sağlayabilir.

 
İçerik TürüSaşe , Kapsül
CinsiyetErkek , Kadın
YaşYetişkin
KARGO & TESLİMAT
 
Siparişinizle ilgili her aşamada SMS ve E-posta bilgilendirme mesajları gönderilecektir.
 
Yurtdışı siparişleriniz için lütfen aşağıdaki adımları takip ediniz.

We offer international shipping.
Please contact us via WhatsApp. https://wa.me/+902166066541

We accept payments with credit cards in the currencies of Turkish Lira (TRY), US Dollar (USD), Euro (EUR), British Pound (GBP), and Russian Ruble (RUB).

1- Please let us know the products you would like to purchase and provide us with your address.

2- The international shipping fee will be calculated, and you will be informed.

3- Payment for the product price and shipping fee will be made.

4- Your package will be shipped within 3 business days after receive the payment.
 
950,00 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ!
Ürünler ile ilgili bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanıma yönelik hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Müşteri yorumları müşterilerin tamamen kendi deneyimleri ve düşünceleridir, bunlardan kaynaklı herhangi bir mesuliyet kabul edilmemektir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Ürünler beslenme destek ürünleri olup, ilaç değildir. Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir. Tavsiye edilen günlük alım dozunu aşmayınız. Tüketimi, uygun miktarda sıvı alımı ile desteklenmelidir. Tatlandırıcı içerebilir. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. 18 yaş altındaki çocuklar veya hamile kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde kullanabilirler. Serin ve kuru yerde saklayınız. Son kullanım tarihi ve lot numarası kutunun üzerindedir.
Yükleniyor...