Sıkça Sorulan Sorular

Yurtdışı siparişleriniz için lütfen aşağıdaki adımları takip ediniz.

We offer international shipping.
Please contact us via WhatsApp. https://wa.me/+902166066541

We accept payments with credit cards in the currencies of Turkish Lira (TRY), US Dollar (USD), Euro (EUR), British Pound (GBP), and Russian Ruble (RUB).

1- Please let us know the products you would like to purchase and provide us with your address.

2- The international shipping fee will be calculated, and you will be informed.

3- Payment for the product price and shipping fee will be made.

4- Your package will be shipped within 3 business days after receive the payment.
https://www.vitamintedarik.com/ websitesi üzerinden üye olarak veya üye olmadan sepetinize eklediğiniz ürünleri istediğiniz ödeme yöntemini seçerek sipariş verebilirsiniz.
Online Kredi Kartı
Kapıda Nakit Ödeme
Farklı para birimleri ile ödeme için Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. https://wa.me/+902166066541
500 TL ve üzeri kargolarınız ücretsiz olarak tarafınıza gönderilmektedir. 500 TL altı kargolarınız +35 TL ekstra ücretlendirilmektedir.
İade veya değişim istediğiniz ürünler için 14 gün içerisinde tarafımıza bilgilendirmede bulunarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Ürünlerimizin hepsi Son Kullanma Tarihi en ileri tarihli olan ürünlerdir. Ürünlerimizin hepsi uygun saklama koşullarında saklanmaktadır. Stoklarımız sürekli güncellendiği için satın almak istediğiniz ürünlerin Son Kullanma Tarihleri hakkında bilgiyi Whatsapp https://wa.me/+902166066541 iletişim hattımızdan talep edebilirsiniz.
Sipariş takibinizi sipariş verdikten sonra E-posta adresinize ve cep telefonu numaranıza SMS ile gelen sipariş takip numaranız ile websitemizdeki Sipariş Takip bölümünden takip edebilirsiniz. Siparişinizin her aşaması tarafınıza E-posta ve SMS olarak bilgilendirilmektedir. 
Websitemiz üzerinden ulaşamadığınız ürünler için Whatsapp  https://wa.me/+902166066541 iletişim hattımızdan bize ulaşarak talepte bulunabilirsiniz.
Yükleniyor...