Hakkımızda

vitamintedarik.com; Türkiye Girişim'e bağlı bir kuruluş olarak 2022 yılında sizlere hizmet vermeye başlamıştır. Verdiğimiz hizmetin sağlık olduğunu her daim hatırlayarak kaliteden ödün vermeyerek büyük bir özveri ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 

Biz, sağlıklı ve mutlu bir yaşam için önemli bir adım olan beslenme takviyelerini uygun fiyatlarla sunmayı amaçlayan bir ekibiz. Sağlığınızı desteklemek ve en iyi versiyonunuzu ortaya çıkarmak için buradayız.

 

Amacımız, sizlere en kaliteli gıda takviyelerini sunarken, bu ürünleri kullanma fırsatını uzun süre boyunca sağlamaktır. Ürünlerimizin son kullanma tarihi, endüstri standartlarının üzerinde ve en uzun süreli kullanım imkanını sunacak şekilde seçilir. Siz değerli müşterilerimize güvenilir ve etkili ürünler sunarak sağlığınızı desteklemek ve ihtiyaçlarınıza çözüm sağlamak önceliğimizdir.

Tecrübeli ve uzman bir ekip olarak, her bir ürünümüzü özenle seçiyor ve titizlikle denetliyoruz. Sağlık konusundaki derin bilgimizle, size sadece en kaliteli ve güvenilir ürünleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Sizler için en iyisini sunmayı taahhüt ediyor, sağlık hedeflerinizi desteklemek için elimizden gelenin en iyisini yapmak için buradayız.

Sağlığınızı önemsiyoruz ve biliyoruz ki en iyi ürünleri hak ediyorsunuz. Vitamin Tedarik olarak, bu amaçla yola çıktık ve her gün daha fazla insana ulaşarak sağlıklı bir yaşam tarzını desteklemek istiyoruz.


“Türkiye’nin Vitamin Deposu” sloganıyla çıktığımız bu yolda vücudumuz için gerekli ve düzenli tüketilmesi gereken ürünlere ulaşımı daha da kolaylaştırarak sağlıklı ve kaliteli yaşamayı desteklemekteyiz. Satışa sunduğumuz hiçbir ürün ilaç değildir ve reçete ile satılmaz. Sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorisinde yer alan ürünlerin herhangi bir hastalık önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Kullanacağınız herhangi bir ürün sağlıklı ve dengeli beslenmenin önüne geçmeyecektir. Fakat sağlıklı ve dengeli beslenmeyle kuramadığımız bu dengeyi Vitamin Tedarik’den destek alarak temin edebilirsiniz. 

Vitamin Tedarik olarak global lider tedarikçilerinden sağladığımız yüksek kaliteli hammaddeler ile kalite kontrol testlerinden geçerek güvenli teslimat ile sizlere ulaşmaktadır. Misyonumuz güçlü bilimsel birikim ile sizlere en doğru bilgiyi sunarak sağlıklı ve kaliteli yaşamayı desteklemek olduğu gibi vizyonumuz ise sloganımızda da çok net bir şekilde belirttiğimiz üzere “Türkiye’nin Vitamin Deposu” arayışında Vitamin Tedarik olarak tek adres olmaktır.  

Türkiye Girişimin girişimi olan Vitamin Tedarik misyon ve vizyonları doğrultusunda başarıya ulaşmak için kaliteyi çalışma prensibimiz olarak benimseyerek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Hizmet skalamızı geniş tutarak vitaminler, mineraller, multivitaminler, besleyiciler, sporcu besin takviyeleri, çeşitli besin takviyeleri ve bitkisel ürünler ile tüm ihtiyaçlarınıza yönelik ürünlerimizi Vitamin Tedarik’den temin edebilirsiniz.
Yükleniyor...