Konekson 30 Kapsül

WHATSAPP İLE SORU SOR
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Konekson 30 Kapsül içeren bir takviye ürünüdür. 
Son Kullanma Tarihi: Haziran 2026


 

300mg
250mg
200mg
114mg
240mg
15mg
100mg
10mg
300ug
Alfa Lipoik Asit
L-Arjinin
N-Asetil Karnitin
Magnezyum Oksit
Kalsiyum Oksit
Çinko Sülfat
Vitamin B1
Vitamin B6
Vitamin B12


 

NEDEN KONEKSON?

Bağışıklığı güçlendirir.
İçeriğinde, Alfa Lipoik Asit, N-Asetil Karnitin ve L-Arjinin gibi çok güçlü antioksidan moleküller bulunur, reaktif oksijen ve nitrojen türlerini temizleyerek yüksek antioksidan özellik gösterir. Ayrıca askorbat, E vitamini ve ubikinol gibi antioksidanların yeniden oluşumunu sağlayarak hücrelerin antioksidan kapasitesini destekler. İnflamasyonu (vücuttaki iltihabi oluşum), oksidatif stresi (vücudumuzda besinlerin, oksijen kullanılarak enerjiye çevrilmesi sırasında oluşan metabolik yan ürünler) azaltır, hastalıklara karşı bağışıklığı güçlendirir.

Beyni korur, odaklanma ve hafızayı güçlendirir, Alzheimer ve Demans gibi hastalıkların belirtilerinin hafifletilmesinde ve ilerleyişinin yavaşlatılmasında tedaviye destek olur.
Hem suda hem de yağda çözünerek birçok dokuya ulaşabilme özelliğine sahip, süper antioksidan etkili, vitamin benzeri madde olarak adlandırılan Alfa Lipoik Asit (ALA) kan-beyin bariyerini geçebilme özelliğine sahip moleküllerdendir, bu sebeple beyin antioksidanı, nöroprotektif (nöronları koruma işlevi) ve teröpatik ajan görevini üstlenir, nörodejeneretif (nöronal yıkım) hastalıklarla mücadele eder. (https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/8958163/) 2013 yılında Journal of Neurodegenerative Diseases’te Alzheimer Hastaları üzerine yapılan çalışmada, ALA takviyesinin, kişilerde bilişsel fonksiyonlardaki zayıflamayı yavaşlattığı gözlemlenmiştir. Ayrıca bu maddenin hafızaya da olumlu etkiler yaratabileceği yönünde de araştırmalar bulunmaktadır.

Kronik yorgunluk ve halsizlik belirtilerini azaltır.
Vücutta enerji üretim mekanizmasında önemli rol oynayan molekül içerikleri ile hücre içi glikoz kullanımını ve hücre içi oksijen tüketimini artırır, metabolizmayı hızlandırır.

Diyabette ve diyabete bağlı rahatsızlıklarda tedaviye destek olur.
Diyabete karşı korur, kandaki glikozun hücreye girmesini sağlayan protein olan GLUT 4’ü arttırarak kan şekeri seviyesinin düşmesine destek olur. Bunun dışında insülin hassasiyetinin artışını sağlayarak insülin direnci gelişiminin de önüne geçmeye yardımcı olur.Diyabetik nöropatiye bağlı ağrı, uyuşma, yanma, karıncalanma belirtilerinin hafifletilmesinde tedaviyi destekler. Diyabetik hastaların sinirlerinde hasar oluşumunu azaltmaya yardımcı olur.

Kardiyovasküler hastalıklar, hipertansiyon ve kolestrolün düşürülmesinde tedaviyi destekler.
2016 yılında Anatolion Journal of Cardiology’de yapılan bir çalışmaya göre; Alfa Lipoik Asit kullanımı, ATP’ye duyarlı potasyum kanallarına etki ederek tansiyonun düşmesine yardımcı olmaktadır. L-Arjinin, Koroner arter hastalığı olan hastalarda miyokardiyal iskemiyi önlemede ve esansiyel hipertansiyon hastalarında kan basıncını ve renal vasküler direnci azaltmada tedaviye yardımcı olur (https://www.mustafaaltinisik.org.uk/s-Arginin.pdf). L-Arjinin ve Alfa Lipoik Asit kan damarı yapısını ve işlevini geliştirir.

Kansere karşı korunmada destek olur.
Yüksek antioksidan özelliğiyle Alfa Lipoik Asit (ALA), vücutta oksidatif stresle oluşabilecek kansere karşı korunmada destek olur. Ottowa Integrative Cancer Center’ın açıklamasına göre ALA, NF-kB adlı protein kompleksini inhibe ederek de kansere karşı koruyucu etki göstermektedir. NF-kB proteinin aktive olması, vücutta inflamasyonun, metastazın, hücresel transformasyonun ve kanser hücresinin hayatta kalış süresinin artmasına yol açmaktadır.

Nefes darlığı şikayetlerinin hafifletilmesinde tedaviye destek olur.
Yüksek miktardaki kalsiyum, magnezyum ve B12 içeriği sayesinde, solunum kaslarının rahat kasılmasında, Astım, KOAH gibi rahatsızlıklarda da görülen nefes darlığı şikayetlerinde tedaviyi destekleyicidir.

Erkek infertiletesinde tedaviye destek olur.
İnfertil erkeklerdeki Alfa Lipoik Asit kullanımı; toplam sperm sayısını, sperm konsantrasyonunu ve hareketlilik seviyelerini artırmada tedaviyi desteklediğine dair çalışmalar mevcuttur. (https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26051095/) Aynı şekilde L-Arjinin, sperm üretimi ve buna ek olarak sperm hareketlerinde artışta, tedaviye destek olabilmektedir. Bazı çalışmalarda L-Arginin’in erektil disfonksiyon tedavisinde %92 ‘ye varan başarıyla kullanıldığından bahsedilmektedir.

Kilo kaybına yardımcı olur.
Glikoz ve yağ döngü metabolizmasını aktive eder. Bu sayede gıdalardaki şeker ve yağlar yüksek oranda parçalanarak vücutta yağ olarak depolanmak yerine, enerji için kullanılır. Beyinde bulunan doyum merkezine yalancı bir “yeterli kalori alımı var” mesajı göndererek kişinin daha az yeme ihtiyacı hissetmesine neden olmaktadır. (https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/25594166/)

 
İçerik TürüKapsül
CinsiyetErkek , Kadın
YaşYetişkin
KARGO & TESLİMAT
 
Siparişinizle ilgili her aşamada SMS ve E-posta bilgilendirme mesajları gönderilecektir.
 
Yurtdışı siparişleriniz için lütfen aşağıdaki adımları takip ediniz.

We offer international shipping.
Please contact us via WhatsApp. https://wa.me/+902166066541

We accept payments with credit cards in the currencies of Turkish Lira (TRY), US Dollar (USD), Euro (EUR), British Pound (GBP), and Russian Ruble (RUB).

1- Please let us know the products you would like to purchase and provide us with your address.

2- The international shipping fee will be calculated, and you will be informed.

3- Payment for the product price and shipping fee will be made.

4- Your package will be shipped within 3 business days after receive the payment.
 
950,00 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ!
Ürünler ile ilgili bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanıma yönelik hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Müşteri yorumları müşterilerin tamamen kendi deneyimleri ve düşünceleridir, bunlardan kaynaklı herhangi bir mesuliyet kabul edilmemektir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Ürünler beslenme destek ürünleri olup, ilaç değildir. Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir. Tavsiye edilen günlük alım dozunu aşmayınız. Tüketimi, uygun miktarda sıvı alımı ile desteklenmelidir. Tatlandırıcı içerebilir. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. 18 yaş altındaki çocuklar veya hamile kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde kullanabilirler. Serin ve kuru yerde saklayınız. Son kullanım tarihi ve lot numarası kutunun üzerindedir.
Yükleniyor...