Alamid 14 Saşe

WHATSAPP İLE SORU SOR
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Alamid 14 Saşe

ALAMİD Bitki Ekstreleri İçeren Takviye Edici Gıda
Net Miktar: 14 saşe x 7,5 ml

 
Etken Maddeler1 Saşe İçinde
Sığla Ağacı Reçinesi
(Liquidambar orientalis)
588 mg
Köknar Sürgünleri (Abies sp.)295 mg
Sarı Kantaron Toprak Üstü Ekstresi
(Hypericum perforatum)
0,3 mg
Meyan Kökü Ekstresi
(Glycyrrhiza glabra)
0,3 mg

İçindekiler: Bal, Sığla Ağacı Reçinesi (Liquidambar orientalis), Köknar Sürgünleri (Abies sp.), Sarı Kantaron Toprak Üstü Ekstresi (Hypericum perforatum), Meyan Kökü Ekstresi (Glycyrrhiza glabra).

Tavsiye Edilen Günlük Porsiyon Miktarı:
Günde 1 kere 1 saşenin (7,5 ml), sabah veya akşam aç karnına kullanılması önerilir. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız.

Nasıl kullanmalıyım?
Gece uyumadan önce Alamid direkt olarak açılır ve tüketilir. Su ve benzeri bir içeceğe karıştırılmasına gerek yoktur. Alamid tüketilmeden 2 saat öncesine kadar katı gıda alımı yapılmamalıdır. Alamid kullanıldıktan sonra ise sıvı veya katı gıda alımı yapılmamalıdır ve direkt yatılmalıdır. Alamid mide rahatsızlıklarının tedavisinde takviye olarak kullanılmaktadır.

Kullanıcı Grubu: 5 yaş ve üzeri kullanımına uygundur. Hamilelik, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.
Alamid nasıl kullanılır ?
Alamid, alamid şaşeleri içerisinde kullanıma hazır 14 adet şaşe bulunmaktadır. Herhangi bir sıvıyla karıştırılmadan direk yırtılıp alttan bastırılarak ağıza alınmalı ve direkt yutulmalıdır. Alamid 2 farklı seçenek ile kullanılabilir;
1-) Sabahları aç karnına alamid şaşe direkt yırtılıp ağıza alınıp yutulduktan sonra en az 2 saat bir şey yiyilip içilmez.
2-)Alamid gece yatmadan önce kullanılır. Alamid kullanmadan 2 saat önce katı yemekler tüketilmez. Alamid kullanıldıktan sonra bir şey yiyip içilmeden direkt yatılır . Alamid kullanılırken 1. veya 2. seçeneği uygulayabilirsiniz .Alamid günde 1 adet ve 1 defa tüketilir.

Alamid nedir?
Alamid, içeriğindeki reçine grupları ve bal karışımları ile özel bir formülasyon haline getirilerek; Gastrit, ülser, reflü gibi rahatsızlıklar sonucu mide içerisinde oluşan hasarlı dokuya yapışarak mide zarında ayrı bir katman yaratmaktadır. Dokuyu hem yükselen asit gibi olumsuz durumlardan koruyarak, hem de koruma kalkanı oluşturduğu hasarlı kısımların ürün içeriğindeki etken maddeleri sayesinde tedavi aşamasına yardımcı olmaktadır. Ürün içeriğindeki diğer bileşenler olan işlenmemiş şeker, meyan kökü ve sarı kantaron ekstreleri ile mide asitinin yükselmesini önleyerek olası yeni doku hasarlarının engellemesine yardımcı olmaktadır.


 
İçerik TürüSaşe
CinsiyetErkek , Kadın
YaşYetişkin
KARGO & TESLİMAT
 
Siparişinizle ilgili her aşamada SMS ve E-posta bilgilendirme mesajları gönderilecektir.
 
Yurtdışı siparişleriniz için lütfen aşağıdaki adımları takip ediniz.

We offer international shipping.
Please contact us via WhatsApp. https://wa.me/+902166066541

We accept payments with credit cards in the currencies of Turkish Lira (TRY), US Dollar (USD), Euro (EUR), British Pound (GBP), and Russian Ruble (RUB).

1- Please let us know the products you would like to purchase and provide us with your address.

2- The international shipping fee will be calculated, and you will be informed.

3- Payment for the product price and shipping fee will be made.

4- Your package will be shipped within 3 business days after receive the payment.
 
950,00 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ!
Ürünler ile ilgili bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanıma yönelik hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Müşteri yorumları müşterilerin tamamen kendi deneyimleri ve düşünceleridir, bunlardan kaynaklı herhangi bir mesuliyet kabul edilmemektir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Ürünler beslenme destek ürünleri olup, ilaç değildir. Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir. Tavsiye edilen günlük alım dozunu aşmayınız. Tüketimi, uygun miktarda sıvı alımı ile desteklenmelidir. Tatlandırıcı içerebilir. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. 18 yaş altındaki çocuklar veya hamile kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde kullanabilirler. Serin ve kuru yerde saklayınız. Son kullanım tarihi ve lot numarası kutunun üzerindedir.
Yükleniyor...